O Fundacji Rodzinnej

logo-fundacja-rodzinna

Fundacja Rodzinna jest organizacją non-profit, a naszą misją jest udzielenie wsparcia dla rodzin, których dotyka problem bezpłodności. Nie promujemy jednej skutecznej metody leczenia ani kliniki – chcemy udostępnić informacje o wszystkich możliwościach, aby osoby dotknięte problemem bezpłodności mogły podjąć świadomy wybór i dopasować go do swoich potrzeb. W tym celu chcemy stworzyć miejsce, które będzie stanowić bazę wiedzy na temat niepłodności. 

Dzięki Waszemu wsparciu możemy pomóc wielu młodym ludziom, którzy borykają się z problemem niepłodności.

Tworzymy miejsce, w którym...

Diagnostyka i leczenie

Znajdziesz praktyczne informacje nie tylko na temat przyczyn, ale również dostępnych metod leczenia niepłodności oraz klinikach i gabinetach specjalizujących się w badaniu niepłodności w całej Polsce.

Wymiana doświadczeń

Udostępniamy grupę wsparcia umożliwiająca wymianę własnych doświadczeń pomiędzy osobami, które starają się o potomstwo oraz tymi, którym się udało. Źródło motywacji i nadziei.

Informacje o wsparciu

Otrzymujesz dostęp do najnowszych informacji na temat wsparcia dla osób dotkniętych problemem - bezpłatne programy rządowe.

Najnowsze badania

Udostępnione zostaną wyniki najnowszych badań naukowców, specjalistów i pracowników uczelni wyższych.

Ty też możesz nam pomóc!

Ambasador

Podziel się z nami swoja historią, która będzie stanowić motywację i dawać nadzieję innym.

Darczyńca

Wesprzyj finansowo nasze działania i pomóż nam stworzyć miejsce, które pomoże spełniać marzenia o narodzinach nowego życia.

Wolontariusz

Twórz razem z nami kompendium wiedzy na temat niepłodności i pomóż nam zdobyć jak najwięcej informacji.

Do podstawowych działań Fundacji Rodzinnej należy organizowanie i prowadzenie katechez przedmałżeńskich, ale także umacnianie, propagowanie i wspieranie rozwoju więzi rodzinnych oraz upowszechnianie wiedzy i nauka z wykorzystaniem najnowszych technologii. Dzięki prowadzonemu kursowi nauki.pl pomogliśmy już tysiącom młodych ludzi rozpocząć nową drogę życia. Chcielibyśmy wspierać ich nadal w pokonywaniu trudności, które stają na drodze do szczęścia.