Masz pytania?

planujemy_rodzine_nieplodnosc
Tel.: 730-535-736
Email: kontakt@rodzinna.org.pl

Kim jesteśmy?

Fundacja Rodzinna jest organizacją non-profit, a naszą misją jest udzielenie wsparcia dla rodzin, których dotyka problem bezpłodności. Nie promujemy jednej skutecznej metody leczenia ani kliniki – chcemy udostępnić informacje o wszystkich możliwościach, aby osoby dotknięte problemem bezpłodności mogły podjąć świadomy wybór i dopasować go do swoich potrzeb. W tym celu chcemy stworzyć platformę, która będzie stanowić bazę wiedzy na temat niepłodności. 

Wierzymy, że odpowiednia wiedza i świadomość różnych rozwiązań może pomóc osobom starającym się o potomstwo w spełnieniu swojego marzenia.

Dzięki współpracy wolontariuszy oraz doświadczonych specjalistów możemy zaoferować bezpłatne konsultacje psychologiczne, wsparcie oraz poradę w zakresie dążenia do spełnienia marzeń o upragnionym dziecku.

Umów się na bezpłatną konsultacje on-line z psychologiem

Podaj swój adres e-mail, a my skontaktujemy się z Tobą, żeby umówić dogodny termin

Im dłużej trwają starania o potomstwo tym większe ryzyko pogorszenia się stanu psychicznego. Leczenie niepłodności wymaga działania specjalistów z różnych dziedzin. Niepłodność w równym stopniu dotyka zarówno kobiet jak i mężczyzn więc wsparcie psychologiczne może okazać się potrzebne każdemu.

Magda-psycholog-nieplodnosc

Magdalena Kępka - psycholog

Psychologię ukończyłam na Uniwersytecie im Adama Mickiewicza w Poznaniu ze specjalnością seksuologiczną. Swoje kompetencje poszerzam poprzez udział w wykładach i warsztatach związanych z seksuologicznym i psychologicznym funkcjonowaniem człowieka. Obecnie doświadczenie zdobywam podczas wolontariatu w dwóch fundacjach. Mogę zaoferować wsparcie poprzez komunikację mailową oraz poprzez rozmowy online. Udzielę konsultacji w zakresie problemów w relacjach interpersonalnych, trudności psychologicznych związanych ze staraniem się o poczęcie dziecka oraz różnego rodzaju kryzysów życiowych. Zapraszam do kontaktu. ​